Sporta ziņu moderators stāsta, kā reiz zvanījis Ojāram Vācietim

0 komentāri

LNT Sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis atzīst, ka saņemtais darba piedāvājums no Ainara Bagatska kļūt par profesionālu basketbolistu, tomēr bijis viņam veltīts aprīļa joks. Šī nav vienīgā reize, kad viņš izjokots 1. aprīlī – reiz kāds labs draugs, Kasparam nezinot, esot viņam licis zvanīt Ojāram Vācietim.

Kaspars esot saņēmis piedāvājumu izpalīdzēt ar videomontāžu, kā arī norādes – esot jāzvana pa noteiktu numuru un jāprasa pie tālruņa pienākt Ojāru. LNT Sporta ziņu modertors tā arī esot izdarījis, taču saņēmis visai interesantu atbildi: “Ojāra ar mums vairs nav kopš 1983. gada.” Skaidrība tika ieviesta, kad Kaspars uzdevis sievietei telefona sakaru otrā galā jautājumu, kad tad Ojārs atgriezīsies. Viņa esot izskaidrojusi, ka Kaspars ir piezvanījis uz Ojāra Vācieša muzeju un ka Ojārs diemžēl vairs neatgriezīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas