Spēcīgā snigšana un sals netraucē kuģu kustību Rīgas ostā

0 komentāri

Līdz ar auksto laiku palielinās ledus biezums – aizsalušas gan upes, gan ezeri. Šorīt kuģu kustība Rīgas ostā tika ierobežota vēja dēļ, taču ledus dēļ kuģu satiksme nav traucēta.

Kuģu ienākšanu Rīgas ostā nodrošina ledlauzis Varma, kas ir gatavs atbrīvot kuģu ceļu jebkurā laikā un atrodas Vecmīlgrāvī pie Kuģu satiksmes vadības centra.

Pagaidām prognozes par to, vai Rīgas jūras līcis aizsals, ir atšķirīgas, un speciālisti norāda, ka tas būšot atkarīgs no laikapstākļiem. Taču, ja jūra aizsals, kuģu ceļu atbrīvos ledlauzis.

Andrejs Lisments, Kuģu vadības centra vecākais operators

Līcī un ostā ar ledu praktiski problēmas nav. Ledus varētu būt tādos ielīčos kā Roņudīķis, Mangaļsala, Sarkandaugava, bet sevišķas problēmas kuģošanai tas nerada, kaut gan, kad bija tas aukstums, ledus bija 5 centimetru biezs, un kuģu aģenti pasūtīja velkoņus, kas palīdz kuģiem pietauvoties vai atiet no piestātnes ledus apstākļos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas