Spāru svētkos Mākslas muzeja smailē uzstādīs senu vāzi

0 komentāri

Ja dienas laikā spēkā būtiski nepieņemsies vējš, spāru svētku laikā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) smailē tiks uzstādītā sena vāze.

Spāru svētki plānoti trešdien, 29. oktobrī.

Bez kapitālā remonta LNMM ēka kalpojusi 107 gadus.

Tiek plānots, ka muzeja rekonstrukcijas darbi pilnībā tiks pabeigti pēc gada, taču atvērt muzeju apmeklētājiem paredzēts 2016. gada maijā.

LNMM ēka Kr. Valdemāra ielā 10a celta laikā no 1903. gada līdz 1905. gadam. Tās projekta autors un pirmais muzeja direktors bija vācbaltiešu arhitekts un mākslas vēsturnieks Vilhelms Neimanis (1849–1919).

Šā gada jūnijā ēkā būvdarbi bija pabeigti 27% apjomā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas