Šogad Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un viņu tuviniekiem valsts vairs neapmaksās ārstēšanos un sociālo rehabilitāciju

0 komentāri

No šī gada cilvēkiem, kuri Zolitūdes lielveikala Maxima drupās zaudējuši tuviniekus vai cietuši paši, valsts vairs neapmaksās ārstēšanos, medikamentus, sociālo rehabilitāciju un psihologu pakalpojumus.

Rīgas Sociālā dienesta vadītājs Ervins Alksnis apstiprināja, ka šogad visi Zolitūdes traģēdijā cietušie cilvēki, kuri uzskata, ka viņiem nepieciešams psihologs, tiks pakļauti iestādes darbinieku izvērtējumam, un vērā tikšot ņemti dažādi apstākļi. Ja galavārds būs pozitīvs, konsultācijas konkrētajai personai Rīgas domes Labklājības departaments finansēs no uzņēmumu un privātpersonu saziedotajiem līdzekļiem, un traģēdijā cietušie varot cerēt uz apmaksātiem medikamentiem, rehabilitācijas un psihologu pakalpojumiem tik ilgi, kamēr šī summa neizsīks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem un cietušajiem – kopā 108 cilvēkiem – Rīgas dome līdz 2014.gada 22.novembrim bija izmaksājusi kompensācijas par kopējo summu 747 007,80 eiro. Personas, kurām bija tiesības pretendēt uz atbalstu, par to tika rakstiski informētas un aicinātas vērsties Rīgas Sociālajā dienestā.

2013.gada 21.novembrī, sabrūkot Zolitūdes lielveikala Maxima jumta konstrukcijām, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, tostarp arī paši glābēji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas