Šogad vispopulārākie produkti ir piens, baltmaize, olas un krējums

0 komentāri

Šogad pirmajā pusgadā veikalos populārākie produkti bija pasterizēts piens, baltmaize, brūnās vistu olas un krējums. Šie produkti stabili ir ieņēmuši populārāko produktu topu jau ilgāku laiku, liecina Maxima Latvija apkopotā informācija.

Tāpat starp populārākajiem TOP10 produktiem gan veikalos, gan internetveikalā nemainīgi ir biezpiena sieriņi. Toties pārējie produkti, salīdzinot produktu topu veikalos, nedaudz atšķiras.

Šogad pirmajā pusgadā veikalos, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, populārāks kļuva biezpiens, svaiga vistas gaļa un āboli, bet rupjmaize vairs nav TOP10 produktu sarakstā.

Savukārt internetveikalā starp desmit populārākajiem produktiem šogad pirmajā pusgadā ir gan negāzēts, gan gāzēts dzeramais ūdens, banāni, cukurs, burkāni, āboli un sīpoli. Jāpiebilst, ka līdzīgs tops bija arī pērn pirmajā pusgadā, vienīgi āboli un sīpoli ir topa jaunpienācēji.

Šogad pirmajā pusgadā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo pusgadu, pieaugusi iedzīvotāju interese par svaigo pārtiku, kā arī augļiem un dārzeņiem. Internetveikalā e-maxima.lv šogad pirmajā pusgadā pārdoto augļu un dārzeņu apjoms salīdzinājuma ar tādu pašu laika periodu pērn pieaudzis par 59%.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas