Šogad Latvijā notiks vairāki pasaules slavenu zvaigžņu koncerti

0 komentāri

Šo gadu iezīmēs vairāki nozīmīgi notikumi mūzikā! Festivāls Positivus svinēs savu desmito gadadienu un šogad solās būt īpaši vērienīgs. Koncertus Latvijā sniegs arī vairākas pasaules popmūzikas zvaigznes.

Janvārī rokmūzikas cienītājus priecēs amerikāņu grupa Imagine Dragons, bet jūnijā roka fani varēs doties uz Igauniju, kur notiks grupas Queen un populārā šova American Idol uzvarētāja Adama Lamberta koncerts dziesmu svētku estrādē. Savukārt vēlāk jūlijā igauņi un lietuvieši varēs braukt ciemos uz Latviju, jo te notiks rokgrupas Black Sabath atvadu turnejas koncerts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt popmūzikas cienītāji jau pavasarī varēs izbaudīt amerikāņu dziedātājas Meraijas Kerijas koncertu arēnā Rīga, kur galvenais akcents būs mākslinieces dziedāt prasme, uz šovu likts mazāks akcents.

Jūlija vidū Saulkrastu piekrasti pamatīgi satricinās arī kārtējais Positivus festivāls, kas šogad solās būt īpaši vērienīgs, jo notiks jau 10.reizi. Ja līdz šim festivālam tērētais budžets bijis ap 1 miljonu eiro, tad 2016.gadā tie būs jau 1,5miljoni eiro.

Viena no festivāla galvenajām māksliniecēm jau ir nosaukta un tā ir britu deju un popmūzikas zvaigzne Elija Gouldinga. Uz 5 skatuvēm kopumā kāps 30-40 mākslinieki un sniegs ap 100 priekšnesumu.

Arī gada otrajā pusē gaidāmi vairāki lieli koncerti, tomēr pagaidām koncertu aģentūras tos vēl neizziņo un informācija par tiem varētu parādīties maijā un jūnijā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas