Šogad Latvijā ieradušies jau teju 500 nelegālie imigranti

3 komentāri

Ņemot vēra strauji augošo imigrantu plūsmu pāri Latvijas Austrumu robežai, Saeima devusi nepārprotamu signālu tiesībsargājošām iestādēm, ka nepieciešama paraugprāva ar bargiem sodiem bēgļu kontrabandistiem.

Saeima lielā vienprātība atbalstīja grozījumus Krimināllikumā, kas paredz bargākus sodus par migrantu nelikumīgu pārvietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar drošības dienestu informāciju šim nelegālajam rūpalam pēdējā laikā pievērsusies organizētā noziedzība, kā arī iesaistījušies daudzi pierobežas iedzīvotāji.

Lai sērgu apturētu, esošais regulējums esot par mazu, tāpēc piedāvāts maksimālo sodu par bēgļu kontrabandu palielināt līdz pat 15 gadiem cietumā. Likumdevēji arī neslēpj, ka šajā jautājumā sagaida paraugprāvu.

Izstrādātie grozījumi arī paredz bargāk sodīt personas, kas robežpārkāpējus nodrošina ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijā. Par šādu pārkāpumu maksimālais sods ir pieci gadi cietumā. Jau ziņots, ka šogad Latvijā ieradušies teju 500 migranti, kas ir divas reizes vairāk nekā pērn visa gada laikā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Leviathan
  +3

  Leviathan

  Tad jau viņus pašus ir jātiesā - jo ja jau cilvēku parvietošana ir nelegāla, tad likums jāvērš pret viņiem pašiem. Tā kā Vācijā gatavojas izvizīt apsūdzību Merkelei, tāpat šeit Straujumai - Un nav ko kavēties!

  10.10.2015 15:19

 • ome 15
  +3

  ome 15

  Vajag deportēt nelegālos atpakaļ.

  09.10.2015 21:08

 • orangutans
  0

  orangutans

  no austrumiem mes migrantus nenemsim, labak arabus un negerus.
  tie pseido nacionaliem labak patik

  10.10.2015 09:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas