Šodien sola ilgstošu lietu

0 komentāri

Šodien līdz plkst. 21.00 vietām, galvenokārt rietumu un centrālajos rajonos, ilgstoši līs, norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Nokrišņu daudzums sasniegs 15 līdz 22 milimetrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā aģentūrai LETA pastāstīja centrā, kopumā, salīdzinot ar maksimumu, ūdens līmenis upēs ir samazinājies, tomēr lietus samazinājumu ir bremzējis. Pašlaik Ogres upē pie Lielpačiem ūdens līmenis ir 1,54 metri, salīdzinot ar ūdens līmeni virs trim metriem iepriekš.

Jau ziņots, ka ilgstošo lietavu dēļ mājas applūdušas Salaspils pagastā un Ogrē. Hidrologi jau prognozēja, ka nākamnedēļ atkal atsāksies straujāka ūdens līmeņa celšanās. Tuvākajās dienās ūdens līmenis paaugstināsies vairākās upēs, tostarp Daugavā, Aiviekstē un Gaujas lejtecē. Ūdens līmeņa paaugstināšanās iespējama arī Vidzemes augstienes dienvidu daļas mazo upju lejtecēs. Pārējās upēs līmenis kritīsies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas