Šodien sabiedriskais transports un autostāvvietas Rīgā ir bez maksas

0 komentāri

Svētku svinēšanu, kā jau ierasts, pavada arī satiksmes ierobežojumi svinību vietu tuvumā. Līdz 23:00 būs slēgta satiksme 11.novembra krastmalā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Lāpu gājiena laikā uz vairāk nekā stundu no pulksten sešiem būs ierobežojumi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā no Citadeles ielas līdz Raiņa bulvārim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt svētku uguņošanas dēļ ap pulksten deviņiem vakarā tiks slēgta arī transportlīdzekļu satiksme uz Akmens tilta un tā tuvējā apkārtnē.

Bet vairākās vietās Vecrīgā un tās tuvumā, kā arī centrā būs aizliegts arī transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt. Pēdējie ierobežojumi beigsies vēlā 18.novembra naktī.

Sabiedriskais transports un automašīnu novietošana pilsētas stāvvietās šodien galvaspilsētā ir par brīvu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas