Šodien augstākajā ES televīzijas tornī – Zaķusalā – pacelts Francijas karogs

1 komentārs

Latvijas radio un televīzijas tornis ir augstākais Eiropas Savienībā (ES), un, solidarizējoties ar Francijas tautu, šodien tajā bija pacelts Francijas karogs, bet rīt – Latvijas! 

Pēc šausminošajiem notikumiem Parīzē visa pasaule steidza izrādīt atbalstu Francijai, izgaismojot slavenas celtnes Francijas karoga krāsās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Francijas konsule Latvijā Anna Perrinela

Es personīgi un visa Francija ir ārkārtīgi pateicīga gan Latvijai un visai pasaulei par atbalstu, tas ir tiešām nozīmīgs, un jāsaka, ka terorisms neapdraud tikai mūs vienus, bet visas mūsu kopējās vērtības – demokrātiju, brīvību, preses brīvību, vārda brīvību, un vēlos pateikt arī Latvijai paldies par atbalstu!

Karogs ir viens no svarīgākajiem valsts simboliem. Tas iemieso gan tautas piedzīvoto vēsturē, kā arī simbolizē vērtības, pēc kurām tā vadās šodien. Jo augstāk karogu paceļ, jo lielāks lepnums tās tautai, un šodien augstākajā ES tornī tika pacelts Francijas karogs.

Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Kalniņš

Parīze ir pasaules pilsēta, un gandrīz no visām valstīm cilvēki tur ir bijuši. Tāpēc es uzskatu, ka pat šī karoga vilkšana šeit televīzijas tornī nav tikai solidaritāte ar Franciju vai Eiropu, bet ar visas pasaules upuriem, terorisms visur ir bijis, un man cerība ir, ka beidzot ar šo notikumu Parīzē visa pasaules valstis sarosīsies un beidzot sāks rīcību, konkrētu rīcību, lai izskaustu šo terorismu.

Kamēr augstkāpēji rīta miglas aizsegā tornī pacēla Francijas karogu. Torņa pakājē tuvāk aplūkojām Latvijas karogu, kas jau rīt priecēs Latvijas iedzīvotājus.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Astra
    0

    Astra

    Jā, diemžēl mūsu tautai jau nekā cita nav-kā tikai karogs un himna.

    18.11.2015 18:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas