Šobrīd nav skaidra Valsts prezidenta loma un rīcība ārkārtas situācijā

0 komentāri

Pašreizējā kārtība, kā rīkoties valsts apdraudējuma situācijā, ir smagnēja un neskaidra, savukārt tiesās lietu izskatīšana notiek pārāk ilgi.

Šīs ir problēmas, pie kurām plāno strādāt Valsts prezidenta paspārnē nesen izveidotā komisija. Tai šodien paredzēta pirmā sēde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunizveidotās Tiesiskās vides pilnveides komisijas vadītājs ir jurists, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aivars Endziņš.

Šodienas sēdē komisija vēl vienosies par konkrētiem pirmajiem darbiem, bet Endziņš kā vienu no būtiskākajiem iezīmējis jautājumu par valsts drošību.

Viņš norādījis, ka patlaban nav skaidra Valsts prezidenta loma un rīcības iespējas ārkārtas situācijā. Endziņš arī paudis viedokli, ka ekspertiem nāksies atgriezties pie savulaik apspriestajiem jautājumiem par Valsts prezidenta un Saeimas pilnvarām.

Komisijai ir konsultatīvs raksturs, un tajā kā eksperti darbosies arī politologs Ivars Ījabs un Valts Kalniņš, juriste – Anita Rodiņa un ekonomiste Inga Vilka.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas