Šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 12 300 brīvās darbavietas

2 komentāri
Šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 12 300 brīvās darbavietas
FOTO: LETA

Šā gada astoņos mēnešos Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) bija reģistrēta 34 731 darba devēju pieteiktā brīvā darbavieta, no tām 23 175 vakances darba devēji bija pieteikuši NVA filiālēs, bet 11 556 publicējuši NVA CV un vakanču portālā. Šobrīd darba meklētājiem ir pieejamas vairāk nekā 12 300 brīvās darbavietas.

Vispieprasītākie šogad ir speciālisti darbam apstrādes rūpniecībā, vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, transporta un uzglabāšanas nozarē, izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozarēs, būvniecībā, lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā, kā arī informācijas un komunikācijas pakalpojumu nozarē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar NVA filiāļu starpniecību darba devēji visbiežāk meklē kravas automobiļu vadītājus, pavārus, mazumtirdzniecības veikalu darbiniekus, remontatslēdzniekus, šuvējus, programmētājus, palīgstrādniekus, noliktavas darbiniekus u.c. Ar NVA CV un vakanču portāla starpniecību darbs visbiežāk tiek piedāvāts grāmatvežiem, mazumtirdzniecības darbiniekiem, pārdošanas speciālistiem, noliktavas darbiniekiem, pavāriem, viesmīļiem, apsargiem, noliktavas darbiniekiem, palīgstrādniekiem, būvstrādniekiem.

Reģistrēt vakanci NVA darba devējiem ir ērti un vienkārši. NVA CV un vakanču portālā brīvo darbavietu var nopublicēt jebkurā diennakts laikā, izveidojot savu kontu portāla mājaslapā. Darba sludinājums tiks publicēts vienas darba dienas laikā un uzreiz kļūs pieejams portāla lietotājiem. Tāpat darba devējs portālā var arī pats meklēt sev piemērotākos darbiniekus, jo tur ir publicēti darba meklētāju CV. Šobrīd NVA CV un vakanču portālā pieejami vairāk nekā 52 tūkstoši aktīvu darba meklētāju CV. Darba sludinājumu publicēšana darba devējiem, kā arī CV reģistrēšana darba meklētājiem ir bez maksas!

Darba devēji CV un vakanču portālā sev nepieciešamo darbinieku var meklēt dažādos veidos – atlasot pretendentus pēc darbības jomas, darba pieredzes, izglītības vai CV ievietošanas laika. Savukārt darba meklētāji darba piedāvājumus var aplūkot, sakārtojot tos pēc darbības jomas, konkrēta reģiona (pilsētas), vakanču publicēšanas datuma u.c.

2 komentāri

TOP komentāri

 • --
  +1

  --

  nu tad gan bus darbs masveida ienaaceejiem ,

  04.09.2015 22:44

 • ES
  0

  ES

  Lokālais negativisms ir vienkārši šokējošs-mums pilnīgi viss ir slikti.Bieži lielākie bļāvēji ir neizglītotie jaunieši bez specialitātes, kuriem piedevām nepatīk fiziski smags darbs.Ne velti darbā specialitātēs ir vakances.Protams, es nerunāju par izņēmumiem, galvenokārt cilvēkiem pirmspensijas vecumā, no kuriem atbrīvojas lielākoties komercuzņēmumi un tml.Smagu darbu ,piemēra, laukos neviens negrib darīt.Es apzināti šoreiz nerunāju par algām.Tas uz politiķu sirdsapziņas pamatā visur.

  11.09.2015 12:29

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas