Smukulītis Renārs sākumā bija nešpetns… bet tagad, lūk, kāds skaistulis! Suns meklē mājas

0 komentāri

“Suņuks pārējo rējēju vidū izcēlās ar atšķirīgo izskatu un, kamēr nebija izdomāts vārds, saucām par Smukulīti. Sākotnēji arī gana nešpetns, bet, dienām ritot, atmaiga,” stāsta dzīvnieku patversmes pārstāvji. Tagad Smukulītis meklē sev īstas mājas un īstu saimnieku.

Smukulītis Renārs ir jautrs, mīlīgs, rotaļīgs, vērīgs. Ja dzīvos privātmājā, kādam nelūgtam viesim var bikšu staru papluinīt, bet savējiem būs bezgala uzticams mīļums un smukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Smukulītis ir viens no suņukiem, kuru PVD konfiscēja kādai sirmgalvei Jaunpils novadā.Decembra vidū PVD pielika punktu gadiem ilgušām šausmām kādas sirmgalves mājās Jaunpils novada Viesatas pagastā, kur suņi, nelaisti ārā, dzīvoja savos mēslos, vairojās, kodās, grauza kucēnus. Vienā dienā patversmei nācās uzņemt vairākus desmitus četrkāju.

Ja vēlies Smukulīti Renāru saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto avots: Labās mājas

Foto avots: Labās mājas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas