Smēķētājus un tabakas ražotājus drīzumā gaida jauni ierobežojumi

0 komentāri

Smēķētājus un tabakas ražotājus drīzumā gaida jauni ierobežojumi. Šodien par tiem galavārdu teiks Saeima.

Ja tiks apstiprināts Saeimas komisijas virzītais variants, izmaiņas stāsies spēkā jau 20. maijā, taču tās nebūs tik radikālas, kā sākotnēji bija iecerējusi Veselības ministrija un atsevišķi deputāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar tām būs liegts smēķēt valsts un pašvaldību iestāžu īpašumā esošajos transportlīdzekļos, kā arī grūtnieces klātbūtnē.

Paredzētas arī jaunas prasības brīdinājumiem, kas tiek izvietotas uz iepakojuma.

Taču no vairākiem priekšlikumiem komisija atteicās, tostarp tika nolemts likumā nenoteikt liegumu smēķēt grūtniecēm, kā arī privātajās automašīnās.

Iespējams, aizliegums smēķēt autovadīšanas laikā tiks noteikts citā likumā. Komisija arī rosina pagaidām likumā nenoteikt aizliegumu tabakas izstrādājumus veikalā izvietot redzamā vietā, pircējiem tā vietā piedāvājot tikai cenu lapu.

Šīs izmaiņas vēl jāsaskaņo ar Eiropas Komisiju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas