Sludinājumu portālā ss.lv cilvēki aktīvi meklē naudas aizdevējus

0 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no kādas skatītājas, kura informē, ka populārajā sludinājumu portālā ss.lv ievērojusi sludinājumus, kuros iedzīvotāji lūdz aizdevumus privātpersonām.

”Sludinājumu portālā ss.lv esmu pamanījusi sadaļu, kurā cilvēki lūdz aizdevumus. Vēlos uzzināt, cik droši aizņemties naudu internetā no privātpersonām. Cik liels krāpniecības risks pastāv?” jautā skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apskatot skatītājas minēto sadaļu, iespējams atrast desmitiem lūgumus, kur iedzīvotāji vēlas aizņemties visdažādākās summas.

Ziņāms, ka lielākajam ātro kredītu devējam 4Finance vēl 2010.g Latvijā bija zaudējumi, bet trīs gadus vēlāk peļņa sasniedza gandrīz 28 miljonus. Savukārt apgrozījums 2010.g. bija tikai pusmiljons, bet 2013.gadā gandrīz 50 miljoni. Tas nozīmē, ka ātro kredītu bizness plaukst un zeļ.

Lielā mērā pateicoties tam, ka cilvēki izmanto šo pakalpojumu. Un nereti nespēj atmaksāt naudu laikā, kas nozīmē – kādreiz jau būs jāatdod, bet ar uzviju.

Noris asas diskusijas par to – būt vai nebūt nebanku kreditētājiem jeb tā saucamajiem ”sms kredītiem”. Kamēr patērētāju tiesību aizstāvji uzskata, ka ātro kredītu darbība jāiegrožo, tikmēr paši naudas izsniedzēji uzskata, ka ne jau jau viņi ir ļaunums, bet gan tie, kas darbojas pagrīdē, nelikumīgi.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas