Sludinājumu portālā ss.lv cilvēki aktīvi meklē naudas aizdevējus

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no kādas skatītājas, kura informē, ka populārajā sludinājumu portālā ss.lv ievērojusi sludinājumus, kuros iedzīvotāji lūdz aizdevumus privātpersonām.

”Sludinājumu portālā ss.lv esmu pamanījusi sadaļu, kurā cilvēki lūdz aizdevumus. Vēlos uzzināt, cik droši aizņemties naudu internetā no privātpersonām. Cik liels krāpniecības risks pastāv?” jautā skatītāja.

Apskatot skatītājas minēto sadaļu, iespējams atrast desmitiem lūgumus, kur iedzīvotāji vēlas aizņemties visdažādākās summas.

Ziņāms, ka lielākajam ātro kredītu devējam 4Finance vēl 2010.g Latvijā bija zaudējumi, bet trīs gadus vēlāk peļņa sasniedza gandrīz 28 miljonus. Savukārt apgrozījums 2010.g. bija tikai pusmiljons, bet 2013.gadā gandrīz 50 miljoni. Tas nozīmē, ka ātro kredītu bizness plaukst un zeļ.

Lielā mērā pateicoties tam, ka cilvēki izmanto šo pakalpojumu. Un nereti nespēj atmaksāt naudu laikā, kas nozīmē – kādreiz jau būs jāatdod, bet ar uzviju.

Noris asas diskusijas par to – būt vai nebūt nebanku kreditētājiem jeb tā saucamajiem “sms kredītiem”. Kamēr patērētāju tiesību aizstāvji uzskata, ka ātro kredītu darbība jāiegrožo, tikmēr paši naudas izsniedzēji uzskata, ka ne jau jau viņi ir ļaunums, bet gan tie, kas darbojas pagrīdē, nelikumīgi.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Illuminate Reincarnate
  0

  Illuminate Reincarnate

  Vai jums ir nepieciešams tieši, ātri un viegli piegādi kredītu no bankas vai privātpersona. Mēs dodam kredītu 3% procentu likmi. Lūdzu, pastāstiet mums, ja jums ir nepieciešams kredīts. Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu: louisbannerloancorp@gmail.com

  Kredīta piedāvājums

  01.10.2016 03:42

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas