Skolotāju streika dienā, 27. novembrī, aicina bērnus uz skolām nevest

0 komentāri

Vai iespējams izrādīt cieņu skolotājam ”bastojot”? Izrādās, ka jā. Vismaz tā uzskata pedagogu arodbiedrība. Tā aicina vecākus savus bērnus nevest uz skolu 27. novembrī, kad ieplānots skolotāju brīdinājuma streiks.

Izglītības ministre Mārīte Seile tikmēr pauž nožēlu, ka pedagogi izvēlējušies iet šādu ceļu, tomēr atzīst, ka likums ministrijai streikā iejaukties neļauj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Novembra beigās, kad ar jauno atalgojuma modeli neapmierinātie skolotāji izsludinājuši streiku, vecākiem tomēr nāksies pašiem domāt, kā uzraudzīt savas atvases.

Kaut arī skolotāji skolās atradīsies, bērnus viņi nevarēšot uzraudzīt. Tādēļ pedagogu arodbiedrība aicina vecākus šajā dienā savas atvases uzmanīt pašiem.

Izglītības ministrija tikmēr pauž nožēlu, ka skolotāji izlīguma vietā virzās uz konfrontāciju, bet atzīst, ka tās rokas ir sasaistītas, jo traucēt likumīgi pieteiktu streiku tā nedrīkst.

Pedagogu brīdinājuma streiks notiks vienu dienu – 27. novembrī. Tas tika izsludināts pēc tam, kad skolotāju arodbiedrībai neizdevās panākt algu pieaugumu tādā formā, uz kādu tā bija cerējusi.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas