Skolotāju algu modelis varētu būt zināms līdz šā gada beigām

1 komentārs

Skolotāju atalgojuma jaunajam modelim ir jābūt zināmam līdz šī mācību gada beigām, sola Izglītības ministrija.

Trešdien, 24. februārī, Saeimas Izglītības komisijā izskanēja, ka nopietni tiek apsvērts vērā ņemt arī pedagogu samaksas piedāvājumu, ko izstrādājis Ikšķiles vidusskolas direktors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Algu celšanai Finanšu ministrija ir iezīmējusi papildu 9 miljonus eiro, bet gaida brīdi, kad tiks izstrādāta samaksas kārtība. Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība gan nav mierā ar faktu, ka šie 9 miljoni eiro neietver bērnudārzu audzinātāju nevienlīdzības mazināšanu.

Inga Vanaga, LIZDA priekšsēdētāja:

Pirmsskolas pedagogiem atalgojumu nodrošina pašvaldības, tur nav no valsts nekāda finansējuma un arī uzturēšanu nodrošina pašvaldības. Te ir tas lielais strīdus ābols, jo pašvaldības vēlētos, lai šo atalgojuma nodrošināšanu valsts pārņem uz saviem pleciem, te ir jābūt kompromisu meklēšanai, bet mūsu viedoklis, ka kompromisa versija, ka valsts daļēji nodrošina pirmsskolas pedagogu atalgojumu, un lai pašvaldības maksā to, ko uz šodienu maksā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • mamma
    0

    mamma

    Skolotāji ir pelnījuši cienījamas algas, jo viņi ir tie, kas rūpējas par mūsu bērnu izglītību. Ir nenormāli domāt, ka mūsu bērnus, Latvijas nākotni, var skolot ar samaksu neapmierināti skolotāji, jo tad viņiem nebūs prieks strādāt.

    24.02.2016 15:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas