Skolās plāno ieviest cilvēkdrošības kursu! Kāpēc?

0 komentāri

Lai bērniem un jauniešiem iemācītu atpazīt dažādus apdraudējumus un riskus, kā arī atbilstoši rīkoties, skolās paredzēts ieviest cilvēkdrošības kursu. Šodien ministri lems par š’a priekšlikuma tālāku virzīšanu.

Kursa satura ieviešanu vispārējā izglītībā paredzēts sākt no 2018. gada, bet profesionālajā izglītībā – no 2020. gada.

Šodien ministri lems par darba grupas izveidi, kas izstrādās kursa saturu. To plānots izdarīt līdz š’a gada rudenim un tad desmit izglītības iestādēs tiks īstenots arī pilotprojekts.

Saskaņā ar Izglītības ministrijas aprēķiniem nākamajos četros gados satura izstrāde un ieviešana izmaksās pusmiljonu eiro. Daļu naudas paredzēts piesaistīt no Eiropas Savienības (ES) fondiem.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas