Skeiteris Madars Apse Olainē māca bērniem angļu valodu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Akcijas Iespējamā misija ietvaros pasaules profesionāļu aprindās pieņemtais latviešu skeiteris Madars Apse viesojās Olaines 1. vidusskolā, kur iejutās angļu valodas skolotāja lomā.

“Esmu vienmēr gatavs doties parunāties ar bērniem. Tas ir tas, ko man patīk darīt un tas ir mans pienākums,” sacīja M. Apse. Viņš gan atzina, ka sākumā klasē, iejūtoties skolotāja lomā, bijis nedaudz uztraukts, jo bērni bijuši ļoti klusi, taču tas, visticamāk, nozīmējot to, ka viņi esot uzmanīgi klausījušies.

Runājot par savu karjeras gaitu uzsākšanu, M. Apse norādīja, ka viņu savulaik visvairāk iedvesmojuši tie cilvēki, kas nodarbojās ar skeitbordu, piemēram, Andris Dreiškalns (Herbe).

“Cerams, ka kāds no viņiem sāks arī kādreiz skeitot. Ja ne skeitot, tad vismaz sapratīs, ka savus mērķus var sasniegt tad, kad cilvēki strādā kopā,” savās atziņās dalās M. Apse.

Skaties video!

M. Apse ir latviešu skeitbordists, kura sponsoru lokā ir tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā, piemēram, Red Bull, DV un Element.

Skaties, kā M. Apse skeito!

Vairāk par to, kā M. Apsem veicās Olainē, uzzini 2. februārā TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas