Skeiteris Madars Apse Olainē māca bērniem angļu valodu

0 komentāri

Akcijas Iespējamā misija ietvaros pasaules profesionāļu aprindās pieņemtais latviešu skeiteris Madars Apse viesojās Olaines 1. vidusskolā, kur iejutās angļu valodas skolotāja lomā.

”Esmu vienmēr gatavs doties parunāties ar bērniem. Tas ir tas, ko man patīk darīt un tas ir mans pienākums,” sacīja M. Apse. Viņš gan atzina, ka sākumā klasē, iejūtoties skolotāja lomā, bijis nedaudz uztraukts, jo bērni bijuši ļoti klusi, taču tas, visticamāk, nozīmējot to, ka viņi esot uzmanīgi klausījušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par savu karjeras gaitu uzsākšanu, M. Apse norādīja, ka viņu savulaik visvairāk iedvesmojuši tie cilvēki, kas nodarbojās ar skeitbordu, piemēram, Andris Dreiškalns (Herbe).

”Cerams, ka kāds no viņiem sāks arī kādreiz skeitot. Ja ne skeitot, tad vismaz sapratīs, ka savus mērķus var sasniegt tad, kad cilvēki strādā kopā,” savās atziņās dalās M. Apse.

Skaties video!

M. Apse ir latviešu skeitbordists, kura sponsoru lokā ir tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā, piemēram, Red Bull, DV un Element.

Skaties, kā M. Apse skeito!

Vairāk par to, kā M. Apsem veicās Olainē, uzzini 2. februārā TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas