Skatītāj, prognozē – vai Mārtiņš uzzinās, ka Baiba ir stāvoklī?

0 komentāri

Kas to būtu domājis, ka tieši Konrāda māsa būs tā, kas sacels seriāla lielāko drāmas virpuli, bet tā nu tas ir – Baiba gaida bērniņu un nedomā to teikt topošajam tēvam. Kā tev šķiet, vai viņa Mārtiņam ko teiks?

Seriāls Viņas melo labāk saviem faniem reāli aizstāj karsto vasaru ar savām intrigām un spraigajiem notikumiem, un viens no pēdējiem ir īpaši interesants, jo tajā iesaistīts pirmais potenciālais bērns, kas seriālā varētu piedzimt. Ja esi sekojis līdzi seriālam, varoņus esi iepazinis, gribam jautāt tavu viedokli – Mārtiņš uzzinās, ka kļūs par tēvu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņš uzzinās par Baibas grūtniecību?

Rezultāti:
81%

Jā, Konrāds viņam to pateiks

10%

Jā, viņš to uzzinās no pašas Baibas

3%

Nē, viņa to veiksmīgi noslēps

5%

Ko!? Baiba ir stāvoklī!? Pa kuru laiku?

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas