Skaties FOTO: kā izskatās par ziedojumiem atjaunotajā Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā

0 komentāri

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā atklāta atjaunotā Hematoonkoloģijas nodaļa, darbi veikti pamatā par ziedojumiem, kas vākti kopš 2012. gada, kad tika sākta labdarības akcija Saulainas dienas. Aptuveni pusotra gada laikā tika savākti vairāk nekā viens miljons eiro. Lielāko daļu 785 000 eiro ziedoja iedzīvotāji, bet pārējo summu atvēlēja valsts.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja akcentēja, ka ziedotāju aktivitāte bijusi negaidīti liela, ziedoja gan fiziskās, gan juridiskās personas. Iepriekš nodaļas telpās neesot bijusi ventilācija, turklāt bērniem jebkādos laikapstākļos uz procedūrām bija jādodas uz citām telpām, šķērsojot slimnīcas teritoriju. Tāpat arī palātas bija ļoti šauras un slimajiem bērniem nepiemērotas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad telpas ir modernas un tādas, kas pēc iespējas bērniem atvieglo atveseļošanās procesu. Ir izveidota vecāku atpūtas istaba, kā arī modernas intensīvās terapijas palātas. Tāpat nodaļā ir iekārtota rotaļu istaba.

FOTO

Plašāk par jauno Bērnu slimnīcas nodaļu skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas