Skaties FOTO: cilvēki “šturmē” slimnīcu, lai pierakstītos pie speciālista

0 komentāri

Ceturtdien, 18. februārī, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā tika atvērts pieraksts pie speciālistiem. Informācijas centra vadītāja Larisa Kirsone TV3 Ziņas informēja, – jau no agra rīta esot bijušas lielas rindas. Proti, cilvēki jau no sešiem rītā bija atbraukuši un gaidījuši, kad astoņos vērs vaļā slimnīcu, lai klātienē varētu pierakstīties pie speciālista.

Cilvēki esot bijuši satraukti, ka viņiem vairs nepietiks vietas, ja viņi zvanīs vai rakstīs elektroniskās vēstules, nevis ieradīsies klātienē. Larisa Kirsone akcentēja, ka cilvēki vēlas saņemt valsts apmaksātu pakalpojumu un interese ir atkarīga no konkrētā speciālista un pakalpojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas