Skandaloza liecība: divu bērnu nāvē Baložos esot iesaistīta melnā maģija un sātaniski rituāli

0 komentāri

Tiesas sēde par divu mazu bērnu slepkavību Baložos, kuras pastrādāšanā tiek vainota viņu māte, pārvērtās sirreālā apspriedē par masonu ložām, sātaniskiem rituāliem un reinkarnāciju. Kāda lieciniece izvirzījusi versiju, ka bērnu nāves cēloņi jāmeklē melnajā maģijā.

Visnotaļ ezotēriskas metodes piekopjošā psiholoģe Elvita Rudzāte apgalvo, ka, ielūkojoties apsūdzētās dvēselē, esot atklājusi – bērnus patiesībā nogalinājusi kāda ārzemniece sātaniskā rituālā. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elvita Rudzāte vada portālu domātājs.lv, kurā tiek sniegti ezotēriski padomi problēmu cilvēkiem. Izrādās, starp cilvēkiem, kuriem padomi sniegti, ir bijusi arī Ginta Voiciša – sieviete, kura tagad apsūdzēta savu divu mazo dēlēnu nogalināšanā. Tādēļ Rudzātei otrdien, 29. septembrī, nācās liecināt tiesā.

Foto:

Tiesa atklājusi, ka apsūdzētās mātes draugs Māris ezotēriķei esot atklājis sarunu starp viņu un apsūdzēto, kas notikusi neilgi pirms pastrādātās slepkavības. Māris divu bērnu mātei esot teicis, ka viņa ģimenē iepriekš esot bijis šāds gadījums – kāda viņa radiniece, kas gribējusi mantojumu, ar spilvenu nosmacējusi Māra tēvoci. Šī radiniece tā arī palikusi nesodīta, jo šādā veidā pastrādāts noziegums it kā neatstājot pierādījumus. Drīz pēc tam notikusi nežēlīgā divu mazo puiku slepkavība. Šīs informācijas dēļ tiesas izmeklētāji nolēma nopratināt ezotēriķi.

Domātājs.lv vadītāja tiesā akcentējusi, ka esot “par 99%” droša, ka apsūdzētā šo slepkavību nav pastrādājusi. Patiesībā to esot pastrādājuši kādi cilvēki, kuri māti nozombējuši ar melnās maģijas palīdzību un bērnus upurējuši sātanam.

Rudzāte apgalvoja, ka to esot noskaidrojusi holodinamikas jeb garīgās psihoterapijas seansā ar apsūdzēto.

Prokurore gan pagaidām atturējās komentēt, kuras tieši no liecinieces visnotaļ eksotiskajām atziņām valsts apsūdzības uzturētāji ir uztvēruši nopietni.

Jau iepriekš ziņots, ka bērni tika atrasti nosmakuši savās gultiņās, bet izmeklētāji atrada pierādījumus, ka apsūdzētā internetā meklējusi informāciju, kā nonāvēt bērnus.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas