Sipeniece-Gavare: Krievija ir kā kaimiņš – dzērājs

0 komentāri

Starptautiskās sabiedrības uzmanības centrā joprojām notikumi Ukrainas austrumos. Eiropas Savienība aizvadītajā nedēļā paplašināja pret Krieviju vērsto sankciju sarakstu. Pret ko un par ko ir Latvija – valsts un sabiedrība?  Atbildes uz šiem jautājumiem tika meklētas pirmdienas, 15.septembra, raidījumā ”Dombura studija”.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Krievija nosodījusi Eiropas Savienības (ES) kārtējās sankcijas un pati sākusi izstrādāt jaunas sankcijas pret Rietumiem. Maskava nodēvēja jaunās ES sankcijas pret Krieviju par nedraudzīgu aktu un solīja atmaksāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mūsu atbilde būs proporcionāla zaudējumiem, ko tās sankcijas nodarīs mūsu valsts ekonomikai,” paziņoja Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs.

Komentējot šī brīža situāciju LNT raidījumā ”Dombura studija” Baiba Sipeniece-Gavare atzina: ”Man liekas, ka krievu cilvēks ir ļoti izturīgs. Viņam vēl prātā padomju laiki, viņu ar piena, siera un vīna deficītu nevar nobiedēt.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas