“Simpsonu” scenārists: Rīgai ir visas iespējas kļūt par pasaules kino galvaspilsētu

0 komentāri

Latvijā ieradies leģendārā animācijas seriāla Simpsoni scenārists un producents Maikls Reiss.

Ar stāstiem par to, kā veidoti Simpsoni, Ledus laikmets un citas filmas ar viņa dalību, Reiss pirmdien Rīgā tikās ar kvēlākajiem animācijas filmu faniem un nozares profesionāļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet Latvijā viņš ieradies, lai izzinātu sadarbības iespējas ar mūsu kinematogrāfistiem, un bija klāt arī sava jaunā darba Ledus laikmets 5 ieskaņošanā latviešu valodā.

Reiss norāda, ka, veidojot seriālu, komanda nav domājusi globālā mērogā. “Tas vienkārši ir tā – 10 cilvēki sēž telpā un mēģina viens otru sasmīdināt un kaut kā pasaulei tas patīk, bet mēs nekad neesam sapratuši, kāpēc,” stāsta leģendārā seriāla veidotājs.

“Rīgai ir visas iespējas kļūt par pasaules kino galvaspilsētu. Filmu bizness, jo sevišķi animācija, aug. Es ceļoju pa visu pasauli – visur ir pa kādai mazai studijai, un tur var veidot pasaules līmeņa animācijas filmu,” norāda Reiss.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas