Siltākā diena būs ceturtdiena, tomēr karstums Latvijā neatgriezīsies

0 komentāri

Mākoņaina un lietaina iesākās šī nedēļa, tomēr pirmdiena – lietainākā un vēsākā šīs nedēļas diena. Turpmāk atmosfēras spiediens paaugstināsies, un nokrišņi nedēļas gaitā jau būs galvenokārt ar īslaicīgu raksturu, kā arī novēroti tiks tikai atsevišķos rajonos, izņemot nakti uz trešdienu, kad īslaicīgi līs gandrīz visā Latvijā.

Ja pirmdien maksimālā gaisa temperatūra bija vien +13/+18 grādu robežās, tad turpmākajās dienās gaiss būs par 5-6 grādiem siltāks,

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas dienvidu rajonos iesilstot līdz +23/+24 grādiem. Siltākā diena šonedēļ būs ceturtdiena. Tomēr ļoti siltu vai pat karstu gaisa masu ieplūšana mūsu reģionā šonedēļ nav gaidāma, tās vēl aizvien atradīsies dienvidos, dienvidaustrumos no Latvijas teritorijas, un, lai arī pie mums pūtīs tikai lēni līdz mēreni rietumu puses vēji, tomēr tie šīm gaisa masām neļaus virzīties uz ziemeļiem.

Pašreizējā informācija liecina, ka būtiskas izmaiņas laikapstākļu raksturā nav gaidāmas arī jūlija pēdējā nedēļā, līdz ar to var teikt, ka 2015. gada jūlijs Latvijā būs atnesis tikai 3 vasarīgi karstas dienas.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā