Siltajās brīvdienās noslīkuši 2 cilvēki! Šogad kopumā – jau 32

0 komentāri

Līdz ar siltā laika iestāšanos glābšanas dienestam pieaug izsaukumu skaits uz peldvietām, kur jāglābj slīkstoši cilvēki. Pagājušajās brīvdienās divu cilvēku dzīvību diemžēl neizdevās glābt.

Sestdien glābēji saņēma izsaukumu uz Liepājas pusi, kur jūrā pusotru kilometru no krasta slīkstot vīrietis. Pēc izvilkšanas no ūdens mediķi konstatēja 60 gadus vecā kunga nāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētdien Smiltenes pusē divi vīrieši sarunājuši pārpeldēt Klievezeru. Vienam tas izdevās, bet otrs noslīka. Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā akcentē, – pavasarī peldēties ir bīstami. Gaiss ir sasilis, taču ūdens joprojām auksts.

Šogad Latvijā jau noslīkuši 32 cilvēki. Daudzi no viņiem bijuši neuzmanīgi zemledus makšķernieki. Glābēji ir pārliecināti, ka vasarā izsaukumu uz ūdenstilpnēm būs daudz vairāk. Latvijā ik gadu noslīkst ļoti liels skaits cilvēku. Pagājušajā gadā uz ūdens gāja bojā 109 cilvēki. Galvenie iemesli ir pārgalvība un alkohola reibums.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas