Sieviete Rīgas dzīvoklī tur 20 kaķus, kuri ar savu urīnu nopludina kaimiņus

2 komentāri

Bez Tabu skatītāja no Rīgas savā trīsistabu dzīvoklī var izmantot tikai divas istabas. Lai gan par trešo arīdzan maksā, tajā dzīvot nevar. Pie vainas kaimiņu kaķu nedarbi.

Simonas ģimene tikko izremontējusi dzīvokli, bet pēc īsa laika viss skaistums pagalam, jo griestos parādījies dīvains, pēc kaķu izkārnījumiem smakojošs plankums, kas ar katru dienu kļūst arvien lielāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka augšējā stāvā dzīvo kāda kundze, kura savā dzīvoklī tur 20 kaķus. Sieviete savu vainu nenoliedz, bet atklāj, ka šāda situācija radusies, jo nav bijusi mājās pāris dienas un viņas dēls acīmredzot nav pietiekami rūpējies par mājdzīvniekiem.

Sieviete gan sola darīt visu, lai novērstu esošo situāciju.

Cietusī kaimiņiene stāsta, ka vērsusies vairākās iestādēs, taču visur saņēmusi atbildi, – mēs ar šo nenodarbojamies.

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāve Ira Kārkliņa atklāj, ka dienests konkrētajā dzīvoklī veicis apsekošanu, kurā konstatēts, ka dzīvoklī atrodas pārāk daudz kaķu.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Agyy
  0

  Agyy

  Nu blaviens.Vienmer gribas nopelnit.Tie ir dargi kaki.Nu labi neizdevas dabut tadu naudu kadu gribejas.Lai atdod letak nevis turet 20.Neticu,ka ja cena butu normala neviens nepanemtu.Protams,tantuks gribeja nopelnit.Un ja tadi apstakli kakiem cik tie vel skaitas skirnes kaki ar papiriem.Cik dzirdets ja grib audzet skirbes kakus un tirgot pa lielu naudu,tad apstakliem ari jabut labiem.Un tas jaku kastes bija sausmigas vienkarsi.Un kaiminiem loti vajadzes pacensties lai to smaku dabutu ara no istabas.Ar kaku urinu nav tik vienkarsi.To neizvedinasi.

  03.12.2015 17:16

 • minku parks
  0

  minku parks

  Sievietei jau tie visi kaķi ir mīļi, to var redzēt. Vienīgi viņai būtu jāparūpējas par biežāku kaķu tualešu tīrīšanu, bet spriežot pēc redzētajiem dzīves apstākļiem, izskatās, ka viņai nav naudas, lai tik bieži pirktu jaunas kaķu smiltis. Iznāk tāds apburtais loks. Jācer, ka risinājums tomēr atradīsies.

  03.12.2015 15:23

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas