Sieviete pamestā ēkā tur vismaz 12 suņus, bet uzskata, ka kāds tos ”bendē” nost

0 komentāri

TV3 raidījumam Bez Tabu ir daži stāsti, pie kuriem jāatgriežas atkal un atkal. Viens no tiem ir no Limbažu puses, kur kādā lauku sētā tiek turēti vairāki suņi.

Trīs suņi aplokā sētā, bet vēl vismaz 12 ieslēgti vecā, pamestā mājā – tāda ir aina, kas paveras kādā vecā lauku sētā Limbažu pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Īpašums pieder acu ārstei, kura pati vērusies pie raidījuma Bez Tabu, jo viņai ir aizdomas, ka kāds tīši ”bendē” nost viņas mājdzīvniekus. Nupat atkal viens no mīluļiem atrast miris.

Sieviete pat vērusies policijā ar iesniegumu.

FOTO

 

”Policijai veicot pārbaudi, nav konstatēts fakts, ka dzīvnieki būtu nogalināti. Visos gadījumos izbraucot uz notikuma vietu, tiek pieaicināti eksperti, vetārsts vai Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) speciālists, lai noteiktu iespējamo nāves cēloni,” raidījumam Bez Tabu atzina Valsts policijas (VP) pārstāve.

Kā atzīst PVD, konkrētā adrese instancei nav sveša. Par tur notiekošo saņemtas vairākas sūdzības, bet PVD pārkāpumus nav konstatējuši.

Vairāk uzzini TV3 raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas