Sieviete, kura ”necilvēcīgos” apstākļos turēja suņus, iespējams, atgriezusies Krievijā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Pirms kāda laika TV3 raidījums Bez Tabu ziņoja par kādu sievieti vārdā Svetlana, kas nesen bija pārcēlusies uz Latviju un nodarbojās ar šķirnes suņu audzēšanu. Diemžēl visi četrkājainie draugi tika turēti antisanitāros apstākļos un badā. 

Pēc Bez Tabu apmeklējuma suņu audzētāja Svetlana pazudusi, iespējams, atgriezusies savā dzimtenē Krievijā. Turklāt sieviete īrētajā namā atstājusi pamatīgu nekārtību un 200o eiro parādu.

Svetlana raidījuma Bez Tabu komandas redzeslokā nonāca jau pērnā gada vasarā. Tad viņa ar 20 suņiem bija “okupējusi” kādu māju. Sieviete namu īrēja, taču saimniece gribēja to atgūt, jo Svetlana nebija informējusi, ka šajā mājā viņa grasās audzēt šķirnes suņus, kas to bija krietni pabojājuši. Taču šogad Svetlanai uzmanība pievērsta tādēļ, ka atklājies, – suņi aug ļoti sliktos apstākļos.

Proti, viens no suņiem ir ticis aizvests līdz veterinārārstam. Dzīvnieku dakteris atzinis, ka suņa veselība nav spoža. “Suns ir izkāmējis – izspiežas ribas un krusta kauli, labi saredzami mugurkaula skriemeļa izaugumi, ausīs sarētojumi, apmatojumā pa visu ķermeni nelieli balti laukumiņi, kas, visticamāk, radušies brūču dēļ. Pie cilvēka straujām kustībām cenšas bēgt prom,” tādu atzinumu sniedzis veterinārārsts.

Svetlanai suņu audzēšana un pārdošana Latvijā bijis vienīgais ienākumu avots. Ar to pašu viņa nodarbojās arī savā dzimtenē.

Skaties pievienoto video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas