Šie runčuki ļoti ilgojas pēc gādīgiem saimniekiem; ja vari, palīdzi!

0 komentāri

”Divi runčuki, kuri ir ieskatījušies acīs nāvei un spējuši saņemt spēkus un izdzīvot, nu meklē sirdssiltus un mīļus saimniekus. Saimniekus, kuriem vizuālais actiņu defekts nebūs šķērslis, lai mīlētu un lolotu runčukus no visas sirds,” aicina dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte.

”Mēs ticam, ka cilvēki ar plašām sirdīm ir visapkārt un kādu uzrunās šie brālīši. Viņi ir gatavi doties gan kopā, gan atsevišķi uz jaunajām mājām. Melnbaltais runčuks ārkārtīgi mīļš. Viņš pilnībā atsakās no ēšanas, rotaļām un visa pārējā, lai tikai pabūtu cilvēka rokās, un dalītos ar savu mīlestību. Ja ar sirdi jūti, ka šis ir tas īstais kaķēns, kurš domāts tieši Tev, tad sazinies 20244187.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mazulīši ir nogājuši ļoti garu ceļu, lai izdzīvotu, atkoptos un spētu mīlēt. Lūdzu, atbalsti viņus iesakot šo ziņu tālāk! 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas