Sešus gadus vecajai Anastasijai steidzami nepieciešama palīdzība

0 komentāri
Sešus gadus vecajai Anastasijai steidzami nepieciešama palīdzība
FOTO: Labdaris.lv

Mazā Anastasija Daļecka jau kopš pašas mazotnes ir smagi slima – viņai ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Meitenes māmiņas lielākais sapnis ir bērna atveseļošanās. Viņa kopā ar Anastasiju sper mazus, bet neatlaidīgus solīšus, lai to piepildītu. Diemžēl ar to nepietiek. Meitenei ir uzsākts ļoti nepieciešamu rehabilitāciju kurss, kura turpināšanai trūkst līdzekļu. Nākamā rehabilitācija paredzēta jau februārī.

Pašlaik Anastasijai ir seši gadi. Viņa ir ģimenes saules stariņš, māmiņas Nataļjas dzīves jēga. Jau kopš dzimšanas meitenei ir nepieciešamas īpašas rūpes smagās slimības dēļ. Ar smagu darbu, asarām, sviedriem un milzu līdzekļiem ir panākti labi rezultāti un sperti nozīmīgi soļi pretī sapņa piepildījumam. Un sapnis Anastasijas ģimenei ir viens – meitenes veselība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pavisam Anastasijai ir nepieciešamas trīs rehabilitācijas ārpus Latvijas, kuru kopējās izmaksas ir aptuveni 10500 eiro. Pagājušajā gadā meitene ar ziedotāju atbalstu divas reizes devās uz Čehiju.

Pēc abiem braucieniem viņas veselībā bija pamānāmi ievērojami uzlabojumi. Jau februārī Anastasijai ir nepieciešams doties uz nākamo rehabilitāciju. Līdzekļu šim mērķim nav. Ir ļoti vajadzīga palīdzība. Tikai visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt Nataļjas sapni un palīdzēt Anastasijai veseļoties.

Anastasija ir ļoti priecīgs un pozitīvs bērns, kas ar smaidu sejā iepazīst apkārtējo pasauli. Viņa ir pacietīga un uzmanīga, reti raud un praktiski nekad neniķojas. Ikdienā māmiņa velta visus spēkus, lai meitenes veselību uzlabotu tepat Latvijā. Kopā viņas apmeklē fizioterapeitu, mikrologopēdu, ergoterapeitu, kā arī citus speciālistus un terapijas.

Ar ieguldīto darbu vien nepietiek, jo Anastasijai ir nepieciešamas metodes, kas Latvijā nav pieejamas, piemēram rehabilitācija kosmonautu kostīmā, kā arī mikopolarizācijas metodes izmantošana. Tāpat šo rehabilitāciju laikā vecākiem ir iespējams apgūt jaunas metodes meitenes ārstēšanai, kas Nataļjai un Anastasijai ir ļoti svarīgi.

Visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt Anastasijas un viņas tuvinieku sapni un dāvāt meitenei veselību. Ir atlicis pavisam nedaudz. Palīdzēsim Anastasijai veseļoties! Atbalstīt Anastasiju, sekot līdzi ziedojumu vākšanai, izlietojumam, kā arī ārstēšanas gaitai ir iespējams šeit.

Palīdzēt meitenei ir iespējams arī, veicot pārskaitījumu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem. Maksājuma mērķi ir jānorāda: Veselības fonds: Anastasija Daļecka.

Rekvizīti 

Nosaukums: Biedrība “Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv”

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Ziedojumu tālruņi ārkārtas situāciju fondam veselības problēmu risināšanai:

90006881 (ziedojums — 1.42 EUR)

90006771 (ziedojums — 7.11 EUR).

labdaris@labdaris.lv / (+371) 27035637

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas