Septiņi robežsardzes suņi palīdz noķert aizdomīgus ļaudis

0 komentāri

Šajā nedēļā valsts robežsargi uzstādījuši savdabīgu rekordu – 24 stundu laikā uz austrumu robežas dažādās vietās kopumā aizturēti 23 robežpārkāpēji. Kā tas viņiem izdevās un kas ir šie ļaudis, kas tā kāro iekļūt Latvijā?

Rīta agrumā Viļakas pārvaldes darbinieki patruļas laikā pamanījuši vairāku cilvēku pēdas, kas ved pāri valsts robežai. Nekavējoties tika uzsākta apjomīga meklēšanas operācija, kurā tika iesaistīti kinologi ar septiņiem dienesta suņiem, kā arī aviācijas pārvaldes helikopters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bēgļu vajāšana ilga 25 stundas – piecus kilometrus. Rezultāts – tika aizturēti septiņu Afganistānas pilsoņi un pieci viņu pārvadātāji. Uzreiz pēc aizturēšanas afgāņi pieprasīja patvērumu. Savukārt pret pārvadātājiem – Latvijas pilsoņiem – uzsākts kriminālprocess.

Taču tā nebūt nav vienīgā šāda tipa epizode, kas šonedēļ norisinājās pie Latvijas robežas.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas