Seile: Mums nav ziņu par naudas pieaugumu skolotāju atalgojumam

0 komentāri

”Mums nav pārāk daudz ziņu par plānoto naudas pieaugumu nākamā gada budžetā skolotāju atalgojumam. Ziņa, kas ir izskanējusi no premjeres, ka pie nosacījuma, ja Izglītības un zinātnes ministrijas vadībā tiks kvalitatīvi sagatavots jaunais skolotāju atalgojuma aprēķināšanas modelis un būs sagatavots pamatots ieviešanas plāns, tad nauda no izdevumiem neparedzētajiem gadījumiem atradīšoties,” tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas