Vai būtu jāpagarina mācību gads? Atbild potenciālā izglītības ministre Seile!

0 komentāri

Skolēnu mācību gadu nevar pagarināt, ja šai idejai nav sabiedrības atbalsta. Pašlaik ir dzirdēts gan viedoklis, ka mācību gads būtu jāpagarina, gan viedoklis, ka tas nebūtu jādara, sacīja izglītības un zinātnes ministres amata kandidāte Mārīte Seile.

”Šī noteikti nebūs mana prioritāte,” atbildot uz jautājumu, vai nākotnē būtu jāpagarina skolēnu mācību gads, sacīja M. Seile. Viņa arī norādīja, ka pašlaik viņai pazīstamu cilvēku vidū valda dažādi viedokļi šajā jautājumā, bet sabiedrības aptauja nav veikta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzīgs viedoklis M. Seilei ir arī jautājumā par to, vai skolēniem nevajadzētu doties skolas gaitās jau no sešu gadu vecuma. ”Viss atkarīgs no tā, vai bērns saņem pienācīgu izglītību,” sacīja M. Seile.

Latvijā ir viens no īsākajiem mācību gadiem Eiropā – tas ilgst 169 dienas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas