SEB banka mājokļa atbalsta programmas ietvaros izsniegusi 200 kredītus

0 komentāri

Šā gada laikā SEB banka mājokļa atbalsta programmas ietvaros ģimenēm ar bērniem izsniegusi 200 kredītus, un šī valsts galvojuma palīdzība būtu jāturpina arī nākamgad, tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina SEB bankas prezidente un valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

Bankas vadītāja arī piebilda, ka valsts galvojums aizdevumiem būtu nepieciešams ne tikai jaunajām ģimenēm, bet arī noteiktu profesiju jaunajiem speciālistiem, kas strādā arī reģionos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā mēnesī SEB banka nekustamā īpašuma kredītiem izsniedz aizdevumus sešu – septiņu miljonu eiro apmērā, kas skaitliski ir 100-150 mājokļiem.

Visu interviju ar SEB bankas prezidenti skaties šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas