Satraucoša statistika! Latvijā arvien vairāk bērnu kļūst par pedofilu upuriem!

0 komentāri

Pagājušais un šis gads pierāda, ka bērni arvien biežāk kļūst par upuriem dzimumnoziedzniekiem. Par to liecina policijas informācija.

Pagājušajā gadā 133 bērni cietuši no noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību. Tas ir par 54 nepilngadīgiem vairāk nekā 2014. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā skaidro Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, pedofili uzturas tur, kur bērni – internetā. Sākoties vasaras brīvlaikam, kad bērniem būs vairāk brīva laika, policija brīdina vecākus būt uzmanīgiem.

Ints Ķuzis, Valsts policijas priekšnieks

Cietušo skaits par noziegumiem, kas ir vērsti pret tikumību un neaizskaramību, diemžēl ir pieaudzis. Šie pedofili ir tur, kur ir bērni. Viņi ir iekšā, viņi ir zem profiliem, zem tāda pašā vecuma profiliem, viņi atrod komunicēšanas iespējas vienlīdzīgi kā šiem bērniem, un daži bērni nokļūst faktiski absolūti sliktās situācijās, kas var būt ar traumām jau uz viņu tālāko dzīvi.

Kā uzsvēra policijas priekšnieks, ir ļoti svarīga savstarpēja uzticība ģimenē, un vecākiem ir jābūt informētiem, ar ko bērns draudzējas un tiekas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas