Sarkanais gailis plosās krāmu pārpilnā dzīvoklī

0 komentāri

Šorīt agri no rīta Pārdaugavā aizdegās kāds dzīvoklis. Uz izsaukumu atbraukušie glābēji bija ļoti pārsteigti par to, ko viņi ieraudzīja nelaimes vietā – ko tādu gadoties redzēt vienā reizē no tūkstoša.

Izrādās dzīvokļa saimnieks gadiem ilgi neko nav metis ārā. Gluži otrādi – tikai papildinājis savu krāmu kolekciju, kas nu jau sniedzas līdz griestiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Agri no rīta dzīvoklī kaut kas pēkšņi aizdedzies. Vīrietis ar apdegumiem tika nogādāts slimnīcā, savukārt ar krāmiem pilnais dzīvoklis kļuva par izaicinājumu ugunsdzēsējiem.

Par notiekošo kaimiņi ir dažādās domās. Vieni kļuvuši par cietušajiem, jo cauri griestiem sūcas ūdens un tek viņu dzīvokļos, savukārt citi izmanto situāciju, kad uz ielas pilns ar krāmiem, un cenšas kaimiņa iedzīvē atrast kaut ko sev noderīgu.

Kāds kaimiņš stāsta, ka uz slimnīcu aizvestais vīrietis krāmus vācis visu dzīvi, taču pie sevis dzīvoklī nevienu nav laidis. Tikai tagad interesentiem ir iespēja ielūkoties viņa iedzīvē. Tur, starp citu, esot vairāki kasešu magnetafoni un septiņdesmito gadu konjaka pudele.

Jāpiebilst, ka šādiem cilvēkiem pārdzīvot to, ka viņu lietas nonāk miskastē, ir ļoti grūti tāpēc labi vien ir, ka vīrietis atrodas slimnīcā un neredz ko dara ugunsdzēsēji un sētnieks.

Glābēju praksē gan šis ne tuvu nav pirmais gadījums, kad jāsaskaras ar krāmu vācējiem un haosu viņu mitekļos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas