Salacgrīvā ierīkots nelegāls kempings

0 komentāri

Salacgrīvā, Kuivižu pusē, ”Pērnavas 37” ierīkots nelegāls kempings. Tā ir aizsargājamā zona  un tur bez atļaujas nocirsti koki un ierīkota nelegāla atpūtas vieta, šādu informāciju sniedzis, kāds anonīms zvans raidījumam ”Bez Tabu”.

TV3 raidījums ”Bez Tabu” dodas skaidrot radušos situāciju. Kempinga ”Milleri” īpašniece Ilze ir nerunīga, taču nemaz nav izbrīnīta par anonīmām sūdzībām.  Viņa norāda, ka visapkārt nelabvēļu ir daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildīgās institūcijas norāda, ka šajā kempingā visas darbības ir saskaņotas.

Plašāk skatieties ”Bez Tabu” sižetā:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas