Sākts kriminālprocess par iespējamu seksuālu vardarbību bērnunamā

0 komentāri

Izvērtējot tiesībsarga iesniegumu Ģenerālprokuratūrā sākts kriminālprocess par iespējamu seksuālu vardarbību bērnunamā, kā arī cietsirdību un vardarbību pret nepilngadīgo.

Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Eiduka norāda, ka policijai ir iespēja atteikt kriminālprocesa izmeklēšanu, tomēr tas visdrīzāk nenotiks. Prokuratūras izmeklētāji līdz šim atklātos faktus uzskata par pietiekamiem, lai turpinātu nozieguma izmeklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērnunama nosaukums oficiāli netiek atklāts. Pašlaik arī nav neviena aizdomās turamā, tāpat arī cietušo bērnu skaits netiek precizēts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas