Sakop aiz sava četrkājainā mīluļa! Policija dalīs bezmaksas maisiņus

0 komentāri

Katru gadu, sākoties pavasarim, iekšpagalmos un pilsētas parku zālienā paveras bēdīgs skats – ir redzami suņu ekskrementi, kurus suņu saimnieki nav savākuši aiz sava mīluļa.

Laikā no 2016. gada 14. marta līdz 31. martam Rīgas Austrumu izpilddirekcija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbiniekiem aicina piedalīties akcijā Sakop aiz sava mīluļa, dalot bezmaksas maisiņus suņu ekskrementu savākšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Akcijas laikā maisiņus paredzēts dalīt Miera un Klusajā dārzā, Ķengaraga promenādē, Zinātņu Akadēmijas skvērā, Maskavas dārzā, Pļavnieku Bērzu un Zaļajā birzī.

Tāpat policija atgādina, ka suņu saimnieki, vedot pastaigā suni un nesavācot suņa ekskrementus, izdara administratīvo pārkāpumu.

Par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu, tostarp suņu ekskrementu nesavākšanu, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no 7 līdz 350 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas