Sāk skatīt iedzīvotāju iesniegto iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību

0 komentāri

Saeimas komisija šodien sāka skatīt iedzīvotāju iesniegto iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību. Biedrība Dzīvnieku brīvība ir iesniegusi pilsonisko iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību, kuru interneta vietnē manabalss.lv parakstījuši vairāk nekā 11 tūkstoši Latvijas pilsoņu.

Šodien uz Saeimas komisijas sēdi uzaicinātais organizācijas Dzīvnieku brīvība pārstāvis norādīja, ka viņu mērķis ir panākt kažokzvēru audzēšanas pakāpenisku aizliegumu Latvijā.

Uz kādu no nākošajām komisijas sēdēm nolemts uzaicināt atbildīgo ministriju un iesaistīto organizāciju pārstāvjus, lai skaidrotu kādu ekonomisko efektu radītu kažokādu audzētavu slēgšana Latvijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas