Saulkrastu stacijas rekonstrukciju veiks “KKT Constructions”

0 komentāri
Saulkrastu stacijas rekonstrukciju veiks “KKT Constructions”
Foto avots: Saulkrasti.lv

Valsts a/s “Latvijas dzelzceļš” šonedēļ sāks Saulkrastu stacijas rekonstrukciju, kuras ietvaros tiks atjaunota vēsturiskās stacijas fasāde, renovēta uzgaidāmā zāle un izbūvētas jaunas labierīcības.

Rekonstrukcijas darbu ietvaros vēsturiskā stacijas ēka tiks pieslēgta pilsētas kanalizācijai un ūdensvadam. Labierīcības pēc darbu pabeigšanas būs pieejamas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Remontdarbu izmaksas tiks segtas no”Latvijas dzelzceļš” investīciju budžeta ietvaros.

“Par darbu veikšanu tika izsludināts konkurss, un iepirkumā uzvarēja un līdz ar to darbus veiks SIA “KKT Constructions”. Konkrētu līguma summu nevēlamies izpaust, jo tas saskaņā ar noslēgto līgumu ir komercnoslēpums,” portālam “Skaties.lv” norādīja “Latvijas dzelzceļš” pārstāvis Edgars Vilcāns.

Remontdarbu laikā vilcienu kustība netiks traucēta, savukārt biļešu tirdzniecība notiks caur kases lodziņu no ārpuses, nevis no zāles, kā bija ierasts līdz šim, informē “Latvijas dzelzceļš” pārstāvji.

Stacijas ēkas rekonstrukcijas darbus plānos pabeigt līdz šī gada beigām.

Pirmā Saulkrastu stacijas ēka uzbūvēta 1935. gadā, bet pašreizējā – 1952 .gadā, kad atjaunoja arī vilcienu kustību līdz Saulkrastiem (kara postījumu dēļ no 1944. gada satiksme līdz šai pieturai bija slēgta, bet pati stacijas ēka – uzspridzināta). 1958. gadā no Rīgas uz Saulkrastiem sāka kursēt elektrovilcieni.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas