Saulkrastu stacijas rekonstrukciju veiks “KKT Constructions”

0 komentāri

Valsts a/s “Latvijas dzelzceļš” šonedēļ sāks Saulkrastu stacijas rekonstrukciju, kuras ietvaros tiks atjaunota vēsturiskās stacijas fasāde, renovēta uzgaidāmā zāle un izbūvētas jaunas labierīcības.

Rekonstrukcijas darbu ietvaros vēsturiskā stacijas ēka tiks pieslēgta pilsētas kanalizācijai un ūdensvadam. Labierīcības pēc darbu pabeigšanas būs pieejamas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Remontdarbu izmaksas tiks segtas no”Latvijas dzelzceļš” investīciju budžeta ietvaros.

“Par darbu veikšanu tika izsludināts konkurss, un iepirkumā uzvarēja un līdz ar to darbus veiks SIA “KKT Constructions”. Konkrētu līguma summu nevēlamies izpaust, jo tas saskaņā ar noslēgto līgumu ir komercnoslēpums,” portālam “Skaties.lv” norādīja “Latvijas dzelzceļš” pārstāvis Edgars Vilcāns.

Remontdarbu laikā vilcienu kustība netiks traucēta, savukārt biļešu tirdzniecība notiks caur kases lodziņu no ārpuses, nevis no zāles, kā bija ierasts līdz šim, informē “Latvijas dzelzceļš” pārstāvji.

Stacijas ēkas rekonstrukcijas darbus plānos pabeigt līdz šī gada beigām.

Pirmā Saulkrastu stacijas ēka uzbūvēta 1935. gadā, bet pašreizējā – 1952 .gadā, kad atjaunoja arī vilcienu kustību līdz Saulkrastiem (kara postījumu dēļ no 1944. gada satiksme līdz šai pieturai bija slēgta, bet pati stacijas ēka – uzspridzināta). 1958. gadā no Rīgas uz Saulkrastiem sāka kursēt elektrovilcieni.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas