”Sajūtas bija tādas, it kā ar mani tas notiktu!” policists dzemdību namā nogādā sievieti gaidībās

5 komentāri

Nedēļas sākumā ap pulksten 4.00, patrulējot savā ierastajā maršrutā Baltezerā, Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona 5. rotas jaunākais inspektors Juris Vandišs ievēroja kādu steidzīgu Volvo markas transportlīdzekli, kas piesaistīja uzmanību braukšanas manieres dēļ.

Inspektors, ne mirkli nekavējoties, apturēja pamanīto auto un, tai tuvojoties, izdzirdēja mašīnā sēdošas sievietes kliedzienus. Pietuvojoties transportlīdzeklim, likumsargs pamanīja ļoti satrauktu transportlīdzekļa vadītāju un viņa pasažieri – sievieti stāvoklī, kurai sākušās dzemdības.

Atceroties tā brīža sajūtas, inspektors stāsta: ”Topošais tēvs bija ļoti satraukts, to uzreiz varēja redzēt! Man likās, ja vilcināsimies, dzemdības būs man pašam jāpieņem, tādēļ bija steidzami jāpalīdz ātrāk nokļūt slimnīcā.” Saprotot situācijas nopietnību un redzot, cik satraukti ir topošie vecāki, policists nevilcinoties piedāvāja pāri eskortēt uz Rīgas Dzemdību namu.

Policists atminas: ”Viss notika ļoti ātri, pat nepamanīju, cik ilgā laikā nokļuvām pie dzemdību nama, kad jau bijām klāt! Pievedu pie pašām Dzemdību nama durvīm un cerēju, ka dzemdības sievietei būs veiksmīgas.”

Atceroties notikušo, jaunais inspektors ir saviļņots: ”Sajūtas bija tādas, it kā ar mani pašu tas viss notiktu! Tas ir ļoti emocionāls brīdis arī vīrietim. Kaut arī man pašam bērnu vēl nav, nu varu iedomāties, kādas būtu tās sajūtas!”

Saviļņoti ir arī jaunie vecāki, kuru meitiņa nāca pasaulē Rīgas Dzemdību namā. Bērniņa tētis sociālajos tīklos meklēja inspektora kontaktinformāciju, lai personīgi pateiktos par policista atsaucību, un pastāstīja, ka katra minūte bijusi izšķiroša bērniņa veselībai. Novēlam mazulītei stipru veselību un no sirds sveicam jauno ģimeni!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Edgars Zvirbulis
  +8

  Edgars Zvirbulis

  Ticība un pierādījums tam, ka LV ir labi policijas darbinieki!!!!! Malači :)

  19.05.2016 18:37

 • Garais
  +6

  Garais

  Tādi policisti jau nav mazums(es ceru),tikai soc.tīkli to neraksta - visur meklē to sliktāko,bet labos darbus nepamana!

  19.05.2016 18:48

 • ilmars dzenis
  +3

  ilmars dzenis

  prieks par inspektoru,ta turet.veselibu mazajam.

  19.05.2016 18:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas