Šajā rītā valda pamatīgs sals! Atsevišķās Latvijas vietās skolēniem ir iespēja neiet uz skolu

0 komentāri

Šonakt gaisa temperatūra vietām sasniedza pat – 24 grādus. Šobrīd Rīgā gaiss atdzisis līdz -21 grādam, tāpēc der atgādināt, ka liela sala gadījumā skolēni var neapmeklēt skolas.

Skolēni vecumā līdz 12 gadiem skolas var neapmeklēt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 20 grādiem. Savukārt vecumā no 13 gadiem skolu var neapmeklēt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 25 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja sals nav ilgāks par vienu nedēļu, tad mācību dienas nav jāatstrādā, pagarinot mācību gadu.

Savukārt, ja liels sals turas vismaz nedēļu, tad pašvaldībām jāizdod lēmums par mācību gada pagarināšanu, tādējādi atstrādājot sala dēļ iekavētās mācību dienas.

Izglītības iestādes vadība liela sala gadījumā var pieņemt lēmumu par mācību atcelšanu. Informācija par to – apmeklēt vai nē skolu – var iegūt pašā izglītības iestādē.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā