Saistībā ar terorisma draudiem visās lidostās būs ilgākas drošības pārbaudes

0 komentāri

Apstiprinoties aizdomām, ka Krievijas lidmašīnas katastrofa saistīta ar terorismu, ceļotājiem visā pasaulē jārēķinās ar stingrākām prasībām lidostu drošību kontrolē. Pirmkārt, pastiprināta drošība gaidāma valstīs, kurās pastāv Islāma valsts terorisma draudi, bet ne tikai, vēsta medijs Times.

Līdz ar to sagaidāms, ka drošības prasības tiks pārskatītas arī citur, un ceļotājus sagaida ilgāks lidostā pavadāmais laiks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja situācija Šarmelšeihas lidostā strauji neuzlabosies un aizliegums lidot uz un no šīs lidostas netiks atcelts jau tuvāko nedēļu laikā, šis kūrorts var palikt tukšs arī nākamajā sezonā – tūrisma kompānijas brīdina, ka šādā gadījumā tās saviem klientiem Šarmelšeihas vietā piedāvās citus galamērķus.

Tiesa gan, kā vēsta laikraksts Independent, neatkarīgi no tā, ka desmitiem tūkstošu izmisušu tūristu šajā Ēģiptes kūrortā gaida iespēju atgriezties mājās, vairākas tūrisma kompānijas sākušas piedāvāt braucienus tuvākajām nedēļām uz Šarmelšeihu par īpaši izdevīgām cenām. Klientiem gan jārēķinās, ka, neatceļot aizliegumu, no iekārotā brauciena būs jāatsakās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas