Saistībā ar situāciju Ēģiptē airBaltic pārceļ lidojumu uz Šarmelšeihu

0 komentāri

Ņemot vērā Eiropas Aviācijas drošības aģentūras (European Aviation Safety Agency, EASA) rekomendācijas, Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic par diennakti pārcēlusi lidojumus uz šo valsti.

“airBaltic Sīnājas pussalas ziemeļu daļu lidojumiem neizmanto saskaņā ar EASA rekomendācijām (European Aviation Safety Agency). Pirms katra lidojuma uz Ēģipti airBaltic rūpīgi izvērtē situāciju un ievieš papildu drošības pasākumus, ja tādi ir nepieciešami,” teikts airBaltic pārstāvju izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

airBaltic:

Šobrīd tiešas un nepārprotamas rekomendācijas nelidot uz Ēģiptes kūrortiem no atbildīgajām iestādēm nav saņemtas. Neraugoties uz šo faktu, piesardzības nolūkā airBaltic sadarbībā ar Tez Tour plānotais 6. novembra lidojums uz Šarmelšeihu tiek pārcelts par vienu dienu – uz 7. novembri, lai nogaidītu atbildīgo iestāžu atzinumus un rekomendācijas.

Patlaban airBaltic aicina pasažierus sazināties ar savām ceļojumu aģentūrām, tūroperatoru Tez Tour un sekot informācijais airBaltic mājaslapā, Facebook, Twitter un zvanu centrā.

Tez Tour tūristi, pirms vēl tiks saņemti atbildīgo iestāžu atzinumi un rekomendācijas un pieņemti turpmāki lēmumi, savās aģentūrās varēs izskatīt šādus piedāvājumus: a) saīsināts ceļojums uz 6 naktīm; b) ceļojuma anulācija; c) alternatīvs ceļojums, informē aviokompānijas pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas