Saimnieks, kurš nežēlīgi ceļmalā izmeta kucēnus, visticamāk, sodu nesaņems

4 komentāri

Siguldas ceļmalā izmestos kucēnus ir izdevies glābt, kā arī atrast viņu mammu, taču noziegumam sods pagaidām neseko. Siguldas likumsargi vismaz patlaban ir bezspēcīgi un nevar suņu saimnieku saukt pie atbildības.

10 kucēnus pagājušajā nedēļā naktī, izmestus ceļmalā bezpalīdzīgā stāvoklī, pamanīja Siguldas iedzīvotāji. Vietējie pašvaldības policisti dzīvnieciņus palīdzēja nogādāt patversmē Rīgā, kur speciālisti bija izmisuši, – kucēniem vajadzēja mammu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad, kad tika saņemti daudzi zvani par iespējamo kucītes atrašanās vietu, ar lielām pūlēm dzīvnieku izdevās notvert un arī nogādāt patversmē pie viņas bērniem, patversmes darbinieki cerēja, ka suņu saimnieks, kura vārds un adrese neesot noslēpums, saņems pienācīgu sodu.

Taču Siguldas policistiem rokas vismaz pagaidām ir sasietas. Nav tā, ka viņi neko negribētu darīt, taču līdz viņiem precīza informācija, kas, šķiet, ir daudzu ļaužu rīcībā, vienkārši nav nonākusi.

Likumsargi aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem, tikpat atsaucīgiem, kādi viņi bija, kad patversmes darbinieki lūdza informāciju par kucēnu mammas atrašanās vietu. Proti – paziņot policijai par iespējamo suņu saimnieku.

Sazināties ar pašvaldības policistiem var, sūtot e-pastu uz: policija@sigulda.lv vai zvanot pa diennakts mobilo tālruni: 26160288. Lai gan likumdošana par dzīvniekiem nodarīto kaitējumu šajā gadījumā sevišķi bargu sodu neparedz, suņu saimnieks noteikti nedrīkst palikt nesodīts.

4 komentāri

TOP komentāri

 • a
  +1

  a

  Sunu registraacija!!! Katram saimniekam ir jaregistre savs suns, un tad nebus jamet ara kuceni , jo bus reala atbildiba un sunju sterealizacija, ., kastresana.

  15.07.2015 22:22

 • Veronika Stepe
  0

  Veronika Stepe

  Tāds sašutums, kā trūkst vārdu. Var iedomāties, kāda dzīvnieku patversmes turētāju ikdiena, glābjot nelaimē nonākušus, kuri būdami tik uzticīgi saviem saimniekiem - nodevējiem, nespēj par sevi pastāvēt. Patversmes spiesti pazemīgi lūgt ziedot līdzekļus ārstēšanai, ēdināšanai ... Kad, valsts vīri ieraudzīs šo problēmu ? Un, beidzot, tās 100 galvas izdos nepieciešamo likumu, kam par ko ir jāatbild un kurš par nelietību pienācīgi jāsoda.

  23.07.2015 23:06

 • Ilona Vīnberga
  0

  Ilona Vīnberga

  Arvien biežāk parādās raksti par pamestiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem- suņiem, kaķiem, melnajiem stārķiem, kuri izmirst. Ja tā rakstītu un aprakstītu nelaimē nonākušu cilvēku likteņus. Cilvēku, kuri dzīvo uz ielas, kurus šī valsts ar saviem nolādētajiem likumiem ir atstājusi bez mitekļiem un iztikas līdzekļiem.

  23.07.2015 18:42

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas