Saimnieki dodas uz Īriju un izmet kaķi! Runčuks meklē jaunas mājas

32 komentāri

”Jau ilgu laiku Valmierā pie Dzirnavu ezeriņa klaiņo burvīgs murrātājs. Ik pa pāris dienām nesam viņam ēdienu, satikām arī kādu kundzi, kas minēja, ka barojot viņu jau visu vasaru. Viņa zināja teikt, ka saimnieki devušies uz Īriju un atstājuši kaķīti uz ielas,” vēsta ieraksts dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte Facebook profilā.

Šobrīd runčuks ir uzņemts veterinārās klīnikas stacionārā. Kastrēts, atblusots, attārpots. Ļoti, ļoti gaida jaunus, atbildīgus saimniekus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tālrunis: 28832394
E-pasts: biedriba.trinite@gmail.com

FOTO: Facebook/Dzīvnieku biedrība Trīnīte

FOTO: Facebook/Dzīvnieku biedrība Trīnīte

32 komentāri

TOP komentāri

 • Žaneta
  +16

  Žaneta

  Ja šādi rīkojas ar kaķīti, tad- būtu man vaļa - es VIŅUS izmestu no Īrijas!

  21.10.2015 15:43

 • Mo
  +12

  Mo

  Es ar aizbraucu uz iriju panemu lidz gan savu kaki gan suni neizmaksaja tas praktiski neko neatcetos jo tas bija sen bet ja nemaldos 50 Ls. Pasus vinjus izmest uz ielas. Ps ceriba ka marma viniem par so atmaksas

  29.10.2016 14:50

 • Amber Howell
  +11

  Amber Howell

  Neaudzinati mezoni,ne jau cilveks izmet dzivu radibu uz ielas,lai mirst bada nave.

  25.10.2015 21:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas