Saeimas cilvēktiesību komisija rosina atbrīvot NEPLP priekšnieku

0 komentāri

Nokaitētā atmosfērā šodien Saeimas deputātiem par savu darbu nācās atskaitīties Nacionālajai plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) valdei. Valsts kontrole pārmet, ka padome nelietderīgi tērē nodokļu maksātāju naudu, asu kritiku velta arī Saeimas deputāti, kuri aicinās padomes priekšnieku Aināru Dimantu atbrīvot no amata.

Pēdējo nedēļu laikā NEPLP saņēmusi nežēlīgu kritiku no tautas kalpiem. Vienotības, Zaļo un zemnieku savienības, Reģionu apvienības un No sirds Latvijai līderi 17. jūnijā Saeimas Prezidijam iesniedza dokumentu, pieprasot  NEPLP locekļu atlaišanu.

Iemesli: apšaubāmie tēriņi un darbības, piemēram, Radio Skonto plus programmas apstiprināšana, padarot to par krievu valodā raidošu radiostaciju. 

Pēc vairāku stundu spraigām sarunām Saeimas Cilvēktiesību komisija lēma rosināt Dimantu no padomes priekšsēdētāja amata atbrīvot. Tagad gala lēmums būs visu 100 Saeimas deputātu rokās. Tikmēr NEPLP jau izplatījis paziņojumu, ka politiķi mēģina ar iestādi izrēķināties, ierobežojot mediju brīvību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas